ثبت سفارش

تولیدی کیف مدرسه برای مهر 1401

مقالات 23/مرداد/1401
تولیدی کیف مدرسه برای مهر 1401

امسال با توجه به کاهش بیماری کرونا و اعلام حضوری بودن مدارس برای سال تحصیلی 1401-1402 ، بازار کسب  و کار های مربوط به مدارس داغ است. در حوزه کیف نیز، تولیدی ها و کارگاه های بسیاری تولیدی کیف مدرسه برای مهر 1401 را شروع کرده اند.

فعالیت تولیدی کیف مدرسه برای مهر 1401

اکثر فروشگاه های کیف  و یا نوشت افزار ها و ... ، خرید عمده کیف مدرسه ای خود را از اوایل تابستان آغاز نمودند و اکنون که به ماه اخر تابستان نزدیک میشویم ، بسیاری از خریداران عمده کیف مدرسه ، اکنون خرید های سوم و چهارم خود را انجام داده اند. از  این رو، فروش کیف مدرسه ای و فروش کوله پشتی مدرسه ای رونق بسیاری دارد و عمده فروشی کیف مدرسه و کارگاه و تولیدی کیف مدرسه برای مهر 1401 همچنان در حال فعالیت و تولید هستند.

تولیدی کیف مدرسه برای مهر 1401 در تهران

تولیدی کیف برسام نیز از ابتدای سال شروع به تولید و عرضه انواع کیف و کوله پشتی مدرسه ای نموده است ، انبار کیف عمده برسام ، از هر مدل حداقل 1000 عدد موجودی دارد و میتوانید از طریق لینک زیر ، مدل ها را مشاهده نمایید.

مشاهده مدل های کیف مدرسه ای عمده

 

مدل های تولیدی کیف مدرسه برای مهر 1401

مدل های کیف مدرسه ای برسام ، از تنوع بسیار زیادی برخوردار است،بیشتر از 200 مدل کیف مدرسه و کوله پشتی موجود است و هر مدل،دارای چندین رنگ و هر رنگ با چندین طرح مختلف تولید شده است. این تنوع مدل شامل کیف های مدرسه ای پسرانه و دخترانه و مهدکودک و کوله پشتی های مناسب دبیرستان و کوله پشتی لپتاپ و کوله های حرفه ای دانشگاهی می باشد.

 

تولیدی کیف


در هر زمان میتوانید با شماره تماس 09375260032 در واتساپ یا تلگرام و یا به صورت تلفنی ، سفارش کیف عمده مدرسه ای خود را ثبت نمایید و در سریعترین زمان 24 تا 72 ساعته بار کیف عمده خود را تحویل بگیرید