ثبت سفارش

تولیدی کیف زنانه

مقالات 27/اردیبهشت/1400
تولیدی کیف زنانه

برسام - تولیدی کیف زنانه یکی از پردغدغه ترین و متنوع ترین نوع تولید کیف میباشد. این حوزه، شامل مدل ها و جنس ها و طرح های مختلفی میشود که هرکدام بازار و طرفداران خاص خود را دارند.معمولا خانم ها بازار و هدف اول و اصلی تولیدی های کیف میباشند.

تولیدی کیف زنانه برسام :

تیم تولیدی کیف برسام در بخش عمده فروشی و کارگاه سالهاست که با تولید کیف های زنانه در مدل های گوناگون آماده همکاری با فروشندگان اینترنتی و حضوری کیف در سراسر کشور میباشد. تولیدی کیف زنانه برسام با همکاری تیمی منسجم و با تجربه در تولید کیف و تولید کوله ، آماده همکاری با شما میباشد.

تولیدی کیف زنانه

انواع کیف زنانه :

تولید کیف دوشی

این مدل که با نام shopper نیز شناخته میشود ابعاد بزرگی دارد و معمولا دو دسته ی برای نگهداری کیف روی شانه دارند.

تولید کیف‌ دستی

مدل دستی ظریفتر از دوشی است و ابعاد متوسطی دارد ،بند کوتاه در آن به کار برده میشود.

تولید کیف هلالی

این کیف ها به شکل هلالی هستند و معمولا از چرم های نرم یا لببر دوخته میشوند و حالت افتاده و انعطاف پذیری دارند.

کیف کتابی - کیف باگت - کیف تک‌ بند- کیف پستچی - کوله‌ پشتی - کیف ورزشی - کیف کیسه‌ ای

عمده فروشی کیف زنانه

در خرید عمده و تولیدی کیف زنانه ، مدلهای متفاوت در ابعاد و رنگ های گوناگون برای استفاده های مختلف در نظر گرفته میشود . در فروش عمده کیف زنانه شما میتوانید در تعداد حداقل 20 عدد از مدل ها و رنگ های مختلف سفارش دهید . یکی از اصول مهم کاری در تیم برسام که شامل عمده فروشی و تولیدی است ، سرعت بالا در تحویل کار میباشد.بنابراین میتوانید سفارش خود را در تولیدی کیف زنانه با خیال راحت ثبت کنید و در سریعترین زمان و در مرغوب ترین جنس دریافت کنید.

جنس ها در تولیدی کیف زنانه :

یکی از موارد شاخص و مهم در این حوزه، جنس رویه کیف میباشد . جنس کیف در تولیدی کیف زنانه یکی از موارد مهم و پردغدغه برای تولید کنندگان است. زیرا کل فروش و اعتبار مدل،به جنس آن بستگی دارد. البته در طراحی اصلی نیز باید دقت کرد زیرا بعضی جنس ها مناسب بعضی از مدل ها نیستند.به عنوان مثال در تولید کیف هلالی نباید از جنس های محکم که ایست قوی دارند استفاده کرد،در غیر این صورت حالت هلالی و افتاده بودن خود را از دست میدهند.

جنس آستر نیزدر تولید کیف اهمیت بسیار زیادی دارد. زنان در طول روز استفاده زیادی از کیف میکنند بنابراین آستر کیف اصطکاک زیادی دارد و اگر از جنس ضعیف انتخاب شده باشد،بعد از مدتی دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

رنگ ها در تولیدی کیف زنانه :

این نکته هم مهم است زیرا بعضی مدل هارا رده سنی خاصی استفاده میکنند که اغلب رنگ مشکی را انتخاب میکنند،یا کیف های مخصوص نوجوانان نیز بهتر است اکثرا در رنگ های شاد تولید شوند. در تولیدی کیف زنانه توجه به هارمونی رنگ ها اولویت زیادی دارد. در استایل امروزی، کیف یک اکسسوری است و به رنگ نیز در اکسسوری ها توجه ویژه ای میشود.

تولیدی کیف – تولید کیف زنانه – فروش کیف – کیف عمده – کیف زنانه – خرید کیف – تولیدی کیف ارزان - عمده فروشی کیف – کیف عمده تهران – تولیدی عمده کیف – تولیدی کوله – خرید کوله زنانه برسام – کیف برسام – عمده فروشی کیف برسام در تهران - عمده فروشی کیف مجلسی زنانه